Spotkajmy się we Lwowie

22 maja   

spotkajmy się we Lwowie!

 

W setną rocznicę wydania przez Andrzeja Małkowskiego rozkazu, powołującego pierwsze polskie drużyny skautowe, Główna Kwatera ZHP organizuje we Lwowie biwak reprezentacji ZHP. Serdecznie zapraszamy wszystkie chorągwie do wyłonienia 40-osobowych zespołów i udziału w tym przedsięwzięciu. Propozycja jest skierowana do drużyn harcerskich, starszo harcerskich i wędrowniczych.

 

Biwak zorganizowany zostanie przy wsparciu organizacyjnym i logistycznym naszych przyjaciół ? skautów ukraińskich. Skauci pomogą nam między innymi zorganizować noclegi we lwowskich szkołach.

Reprezentacja ZHP na uroczystości we Lwowie będzie liczyć do 800 osób. W tej liczbie jest miejsce dla siedemnastu chorągwianych reprezentacji po 40 osób oraz organizatorów. Chorągwie zapewniają dojazd (i powrót) do Lwowa oraz śniadania i kolacje we własnym zakresie, natomiast obiad w sobotę i zakwaterowanie GK ZHP stara się zapewnić patrolom nieodpłatnie.

 

RAMOWY PLAN IMPREZY

Piątek 0.05.2011 r.

  • Do godz. 19.00 ? przyjazd reprezentacji chorągwianych do Lwowa i zakwaterowanie
  • 20.00 ? spotkanie koordynatorów reprezentacji chorągwianych ze sztabem imprezy

Sobota 21.05.2011 r.

  • 9.00-17.00 ? gra miejska po Lwowie śladami Olgi i Andrzeja Małkowskich, uczestniczą w niej mieszane polsko-ukraińskie patrole, w trakcie gry wspólny obiad
  • 19.00 ? spotkanie reprezentacji ZHP ze skautami

Niedziela 22.05.2011 r.

  • 10.00 ? uroczysty apel
  • 10.30 ? polsko-ukraińska defilada ulicami miasta
  • 12.00 ? zakończenie imprezy i wyjazd reprezentacji chorągwianych do Polski

22 lutego ogłoszone zostanie zadanie dla drużyn ZHP, które pozwoli chorągwiom wyłonić 40-osobowe reprezentacje na wyjazd do Lwowa. Już dziś gorąco zachęcamy drużyny do podjęcia tego wyzwania.

Ostatnio zmieniany piątek, 15 listopad 2013 10:42

Zaloguj się, by skomentować

Więcej w tej kategorii:

Wspierają Nas!

   NFOSiGW FSusrMENWFOSiGWLodzkiUWUMKuratoriumPowiatLaskiGminaPoddebice

Go to top