Rozkład jazdy autobusów :
Autobus 1
Wieluń - 15:30
Wola Wiązowa - 16:00
Widawa - 16:30
Łask - 17:00
Autobus 2
Karsznice - 16:00
Krobanów - 16:30
Kolumna - 17:00
Rozkład jazdy autobusów :
Autobus 1
Wieluń - 15:30
Wola Wiązowa - 16:00
Widawa - 16:30
Łask - 17:00
Autobus 2
Karsznice - 16:00
Krobanów - 16:30
Kolumna - 17:00
Ostatnio zmieniany piątek, 15 listopad 2013 10:06