Zmiana terminu kursu zastępowych

Zmiana terminu kursu zastępowych

 

 

 

Nastąpiła zmiana terminu kursu zastępowych.Kurs odędzie się w terminie 30.11 - 2.12 2012 r w Pabianicach.Potwierdzeniem udziału w kursie jest przysłanie danych przez drużynowego oraz wpłata 10 PLN od uczestnika w biurze hufca lub przelewem na konto. W przypadku wycofania się wpłata nie jest zwracana.Termin ostateczny: 22 listopada godzina 17.00. Przypominam potrzebny zestaw danych:
Imię i Nazwisko, stopień, funkcja w drużynie, pesel, adres zamieszkania, telefon do rodziców, zgoda rodziców (przy wsiadaniu do busa)
rozkład wyjazdów zostanie podany gdy poznamy ilość i skąd są kursanci.

Zgoda rodziców do pobrania tutaj!.

Ostatnio zmieniany piątek, 15 listopad 2013 11:08

Zaloguj się, by skomentować

Wspierają Nas!

   NFOSiGW FSusrMENWFOSiGWLodzkiUWUMKuratoriumPowiatLaskiGminaPoddebice

Go to top