RUN! Radość- Uśmiech- Niepodległość

Zapoznaj się z najnowszą propozycją programową ZHP wydaną na Narodowe Święto Niepodległości.

Najważniejsze święto patriotyczne naszego kraju zbliża się wielkimi krokami! Z tej okazji przygotowaliśmy serwis RADOŚĆ-UŚMIECH-NIEPODLEGŁOŚĆ na naszym profilu ZHP Fun na Facebooku, partnerujemy akcji „Mamy Niepodległą”, dopingujemy „Sztafetę po Ogień Niepodległości”, wpieramy organizację marszu „Razem dla Niepodległej” i wielu innych miejskich przedsięwzięć w całej Polsce. Dlaczego? Bo cieszymy się 95. rocznicą odzyskania niepodległości!

Zapoznaj się z propozycjami zbiórek lub zorganizuj własna akcję!

Więcej informacji pod adresem: https://www.facebook.com/zhpfun/app_397677263589633

Ostatnio zmieniany czwartek, 28 listopad 2013 20:56

Zaloguj się, by skomentować

Wspierają Nas!

   NFOSiGW FSusrMENWFOSiGWLodzkiUWUMKuratoriumPowiatLaskiGminaPoddebice

Go to top