Zlot Kadry 2011

ZLOT KADRY 2011

Już od 1 kwietnia ruszają zapisy na Zlot Kadry ZHP.

Spotkajmy się wszyscy w jednym miejscu!

 

 

Zlot Kadry ZHP to największe ogólnopolskie spotkanie szkoleniowe instruktorów. To okazja, by w aktywnym działaniu podszlifować swoje umiejętności, "naładować baterie" do dalszej pracy oraz poznać ciekawych ludzi. Zlot odbędzie się w dniach 17-21 sierpnia 2011 r.Przez pięć dni organizatorzy zapewniają magię tradycyjnego obozowiska, ognisk nad wodą i smak instruktorskiej przygody.

Zgłaszający swój udział będzie miał do wyboru uczestniczenie w jednej z czterech imprez. Bo Zlot Kadry ZHP to:

Zlot drużynowych, czyli forma szkoleniowa przeznaczona dla wszystkich drużynowych i przybocznych, dzięki której nauczą się, jak jeszcze lepiej prowadzić swoje jednostki.

Letnia Akcja Szkoleniowa - różnorodne warsztaty instruktorskie dla kadry hufców i chorągwi, kursy programowo-metodyczne (dla namiestników i kierowników referatów) oraz kursy przewodnikowskie dla dorosłych (nauczycieli i kleryków).

Zlot harcmistrzów, czyli spotkanie elity naszego Związku, która przez kilka dni będzie miała możliwość wymiany doświadczeń oraz pochylenia się nad najważniejszymi sprawami ZHP. (Uwaga: Zlot harcmistrzów zaczyna się później 19 sierpnia).

Zlot akademików - pierwsze spotkanie wszystkich studiujących harcerzy i instruktorów zrzeszonych w kręgach akademickich i RPM ?Akademicy", a także związanych z ideą akademicką absolwentów tychże jednostek.

 

 Celem tegorocznego zlotu będzie harmonijne połączenie tradycji z nowoczesnością, wzmocnienie harcerskiego wychowania ku przyszłości budowanego na WARTOŚCIACH, PRZYRODZIE, PRZYGODZIE i DZIAŁANIU. Ma on również za zadanie wzbogacenie warsztatu instruktorskiego, a przez to wyraźną poprawę jakości pracy środowisk harcerskich. Przyłącz się i zgłoś swój udział w Zlocie Kadry. Masz na to czas w terminie od 1 kwietnia do 15 maja. Nie przegap szansy na rozwijanie siebie i swojego środowiska.

 

http://www.zlot-kadry.zhp.pl

Ostatnio zmieniany piątek, 15 listopad 2013 11:08

Zaloguj się, by skomentować

Wspierają Nas!

   NFOSiGW FSusrMENWFOSiGWLodzkiUWUMKuratoriumPowiatLaskiGminaPoddebice

Go to top