Wyjazd instruktorski 27-29.03.2015r.

Witam Was serdecznie, drodzy instruktorzy!

Już za 5 dni będziemy mogli się spotkać i poruszyć Ważne tematy dotyczące życia naszego hufca, ale nie tylko.
Czekają Was atrakcje, które na razie niech zostaną niespodzianką :)

A oto garść szczegółów dotyczących wyjazdu:
Kosz: 50 zł (warunkiem są opłacone składki)
Dojazd do Łodzi:
a) jeżeli swoją podróż planujesz z Łasku, to spotykamy się o 17:10 na dworcu PKP w Łasku (tak, jedziemy pociągiem!) także nie zapomnij zabrać legitymacji upoważniającej Cię do zniżek. Wysiadamy na dworcu Łódź Kaliska, a stamtąd kierujemy się na Widzew !
b) spotykamy się w budynku hufca Łódź Widzew o 18:40 (Łódź, Piłsudskiego 159)
Co zabieramy?
Chyba nie muszę pisać o oczywistościach jakimi są: PEŁNE UMUNDUROWANIE, karimata, śpiwór, śpiewnik, gitara, koszulka hufcowa,..
Jeżeli jesteś niepełnoletni, to obowiązkowo zgoda od rodzica na wyjazd! (wzór zgody w załączniku)
Dodatkowo zabieramy jedzenie na śniadania i kolacje. Herbata, kawa, cukier i sok i ciastka będą dostępne na miejscu.
obowiązkowo dla każdego : LEGITYMACJA szkolna lub studencka
Poza tym strój sportowy (pamiętajcie o butach względnie sportowych!) i waleczność!

Proszę również o maila zwrotnego z opcją dojazdu (pociąg/indywidualny) do 24.03 do godz. 20:00. Jeżeli nie dostanę żadnego maila od ciebie, to znaczy, że dojeżdżasz na własną rękę.

Chyba o niczym nie zapomniałam. Ale jeżeli masz jakiekolwiek pytania, dzwoń, pisz, wysyłaj gołębia - na pewno odpiszę !

Instruktorski splećmy krąg,
Niech przyjaźń krzepi siłę naszych rąk!

pwd. Patrycja Augustyniak HO

Wyjazd instruktorski na Głodówkę

Garść informacji na temat wyjazdu instruktorskiego na Głodówkę

Wyjazd: czwartek 30 maja godzina 7.00 spod hufca - powrót niedziela 2 czerwca wieczorem

Trzeba zabrać opócz oczywistości:

- mundur

- odzież na górską wędrówkę

- strój kąpielowy

- śpiwór

Wyjazd kadrowy

Podaje rozkład jazdy w piatek 18 maja:

16.30 - Szkoła w Buczku

16.50 - "Muza" Łask

17.10 - Szkoła w Kolumnie

17.45 - Rynek w Widawie

Na wyjazd zabieramy mundur, ubiór sportowy do zajęć w terenie, spiwór, przybory toaletowe i kuchenne.

Zapewniamy dach nad głową i całodzienne wyżywienie.

Powrót w niedziele do domu na późny obiadek.

Konferencja Instruktorska w Zakopanem

W dniach 30 września- 2 pażdziernika odbędzie sie Konferencja Instruktorska Hufca Łask w Zakopanem.

Zapraszamy wszystkich chętnych instruktorów, drużynowych, przybocznych, zastępowych i wędrowników.

Zlot Kadry 2011

ZLOT KADRY 2011

Już od 1 kwietnia ruszają zapisy na Zlot Kadry ZHP.

Spotkajmy się wszyscy w jednym miejscu!

Zlot Kadry ZHP to największe ogólnopolskie spotkanie szkoleniowe instruktorów. To okazja, by w aktywnym działaniu podszlifować swoje umiejętności, "naładować baterie" do dalszej pracy oraz poznać ciekawych ludzi. Zlot odbędzie się w dniach 17-21 sierpnia 2011 r.Przez pięć dni organizatorzy zapewniają magię tradycyjnego obozowiska, ognisk nad wodą i smak instruktorskiej przygody.

Zaliczenie służby instruktorskiej

Zbliża się termin zaliczenia służby instruktorskiej.
Proszę o złożenie w nieprzekraczalnym terminie do 30 października sprawozdania z działań za rok harcerski 2009/20010