phm. Michał Krzyżański

phm. Michał Krzyżański

Pragniemy wszystkich zachęcić do oddania głosu na pwd. Amelię Różańską w tegorocznej edycji plebiscytu "Kamyki 2024". To nasza szansa, by docenić ogromny wkład i zaangażowanie Amelii w rozwój naszego Hufca, Szczepu i całego ruchu harcerskiego!

Pamiętajmy, że każdy głos się liczy! Dlatego zachęcamy Was do wsparcia Amelii poprzez oddanie swojego głosu. To nasza szansa, by podziękować Jej za jej ciężką pracę i zaangażowanie, które sprawiają, że nasze harcerskie środowisko kwitnie!
Głosowanie trwa tylko do 29.02.2024, więc nie zwlekajmy!

Razem możemy zdziałać wielkie rzeczy!

Głos można oddać w formularzu, który znajduje się na stronie lodzka.zhp.pl/kamyki2024
Wymagane jest posiadanie konta w domenie ZHP

Oferujemy pomoc przy rozliczaniu deklaracji rozliczeniowych tzw. PITów.

Kolejny rok wspieramy osoby, które przychodzą do Nas ze swoją deklaracją podatkową.

Nasza pomoc jest bezpłatna i dotyczy właściwego wypełnienia druku PIT, wraz z rozliczeniem wskazanych ulg.

Przy okazji prawidłowego rozliczenia dochodów od osób fizycznych za ubiegły rok, można także przekazać 1,5% podatku dla harcerzy i harcerek z Łasku.

Godziny pracy biura Hufca ZHP Łask, w których można zostawiać dokumenty:

• wtorki 10-17,
  • czwartki 10-18.

Telefon: 517 171 296.

Druhny i Druhowie,
Otwieramy dodatkową turę zgłoszeń na zbliżający się Jesienny Wyjazd Instruktorski. Zapraszamy wszystkich pełniących funkcję instruktorską, ale również osoby bez funkcji instruktorskiej z otwartą próbą przewodnikowską! Szczegółowe informacje odnośnie wyjazdu znajdziecie w poprzednim poście.
Koszt: 70 zł - za cały wyjazd, 30 zł - sama sobota
Koniec zapisów dodatkowej tury: środa (20.09.2023r.) do godziny 12:00.
Link do formularza zgłoszeniowego: https://forms.office.com/e/BEThEjXevd

Z harcerskim pozdrowieniem
CZUWAJ!
Komenda Hufca ZHP Łask

Szanowni Państwo,

Wyjazd na kolonie do Jarosławca odbędzie się 05.08.2023 godz. 5:00 spod Marketu Kaufland Łask ul. Warszawska 49

Prosimy o przybycie na zbiórkę przed wyjazdem o godz. 4:45

Druhny i Druhowie, Drodzy Rodzice!

Zbiórka na obóz 17 lipca o godz. 6:30 spod marektu Kaufland w Łasku ul. Warszawska 49.

Wyjazd o godz 7:00.

Do zobaczenia na miejscu!

Posiadamy kilka ostatnich miejsc na kolonie letnie w Jarosławcu.
Szczegóły na poniższym plakacie, pod adresem https://lask.zhp.pl/aktualnosci/item/559-kolonie-letnie-2023
ub u kierownika kolonii pod numerem tel. 515 235 906

ULOTKA-KOLONIE-2023

Partnerem Wydarzenia jest Województwo Łódzkie

W miniony piątek (03.02.2023), miało miejsce bardzo ważne dla całej naszej harcerskiej społeczności wydarzenie.

Komendant hufca, pwd. Michał Krzyżański odebrał z rąk starosty łaskiego - Pana Piotra Wołosza, nagrodę "Przyjaciela Powiatu Łaskiego", która została przyznana naszemu hufcowi!

Zostaliśmy jako hufiec docenieni, "Za bycie zawsze tam, gdzie potrzebna jest pomoc drugiemu człowiekowi, w tym za aktywną działalność na rzecz obywateli Ukrainy uciekających przed wojną"

Niezmiernie dziękujemy Powiatowi Łaskiemu za docenienie i obiecujemy, że wciąż będziemy działać na rzecz całej naszej lokalnej społeczności!

Jak co roku Hufiec ZHP Łask oferuje możliwość rozliczenia PIT-ów.

Zaprasamy z dokumentami otrzymanymi od pracodawców do Biura Hufca od dnia 16.02.2023

Biuro w okresie rozliczania deklaracji PIT będzie czynne:

Wtorki: 10:00-17:00

Czwartki: 10:00-18:00