Wyjazd do Katynia

Druhny i Druhowie!

 

Pozostało jeszcze10 wolnych miejsc na wyjazd do Katynia, który odbędzie się w terminie 9-14.05.2010 roku. Trasa wyjazdu:

 

Łódź - Katyń ? Smoleńsk ? Twer ? Miednoje ? Mińsk ? Kuropaty - Łódź.

 

Instruktorzy i wędrownicy wnoszą odpłatność w wysokości 300 zł. Zainteresowane osoby mogą zgłaszać się ostatecznie do 19 kwietnia 2010 roku na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. podając imię i nazwisko, adres zamieszkania, pesel oraz numer paszportu (termin ważności paszportu nie może być krótszy niż 6 miesięcy przed wyjazdem). Osoby, które zgłoszą się na wyjazd muszą osobiście stawić się w biurze chorągwi  w dniu 19 lub 20.04.2010 roku w godzinach 15.00-17.00 w celu wypełnienia wniosków wizowych . Należy mieć ze sobą paszport oraz 2 zdjęcia o wymiarach 3,5/4,5 na białym tle, ustawienie twarzy na wprost, bez okularów i kolczyków.

Czuwaj!

phm. Marta Krzysztofik

Ostatnio zmieniany piątek, 15 listopad 2013 10:54

Zaloguj się, by skomentować
Go to top