Święto Chorągwi Łódzkiej ZHP w Zduńskiej Woli

Czuwaj!

W piątek rozpoczynamy Święto Chorągwi Łódzkiej ZHP w Zduńskiej Woli, poniżej zamieszczam informacje dotyczące wydarzenia:

Wyjazdy Autobusów:

Autobus 1.

15:30 Wieluń  parking przy Kauflandzie,

16:05 Widawa -Kościół,

16:20 Sędziejowice- szkoła
Autobus 2.

15:30 Kolumna szkoła ,

15:45 Łask - Muza
BUS

15:30 Łobudzice plac szkolny,

15:45 Buczek  Plac szkolny.

Pełnoletni opiekunowie poszczególnych patroli wypełniają deklaracje o ochronie życia i zdrowia podopiecznych.
Drużynowi są zobowiązani do zebrania od wszystkich niepełnoletnich uczestników zgód od rodziców, wzór zgody do pobrania na stronie Hufca.
Zakwaterowanie w  namiotach dlatego proszę zabrać ciepłe ubranie, reszta rzeczy jak na standardowy biwak.
Posiłki zabieramy sami, w sobotę obiad zapewnia organizator.
Kto ma pamięta o zabraniu apteczki, kto nie ma zgłasza zapotrzebowanie do biura Hufca, przywieziemy

Przypominam, że w sobotę uczestnicy święta ubierają koszulki hufcowe i pełne umundurowanie.

W razie pytań prosimy o kontakt z Pełnomocnikiem Hufca na Święto Chorągwi Łódzkiej - pwd. Jarosławem Krzyżańskim

Ostatnio zmieniany środa, 10 wrzesień 2014 11:54