FERIE 2015 - ZIMOWISKA W GÓRACH - PENSJONAT "U FRANKA"

Państwo: Polska
Miasto: Zakopane
Transport: Autokar
Wyżywienie: 5 posiłków dziennie: śniadanie, II śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja
Zakwaterowanie: pensjonat U FRANKA (strona www)
   
Termin:
02.02 - 13.02.2015
Cena:

PEŁNA ODPŁATNOŚĆ : 1 200,00 PLN 

DLA UCZESTNIKÓW Z DOFINANSOWANIEM KRUS ; 500,00 PLN

PRZY WPŁACIE CAŁEJ KWOTY DO 30/12/2014 - ZNIŻKA 50,00 PLN

UWAGA:
ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ WYJAZDU Z DOFINANSOWANIEM Z KRUS! WIĘCEJ INFORMACJI : 43 675 35 18
MIEJSCOWOŚĆ:
ZAKOPANE jest największym ośrodkiem miejskim w bezpośrednim otoczeniu Tatr, dużym ośrodkiem sportów zimowych, od dawna nazywane nieformalnie zimową stolicą Polski. W granicach administracyjnych miasta znajduje się także znaczna część Tatrzańskiego Parku Narodowego (od Doliny Suchej Wody do Doliny Małej Łąki).
ZAKWATEROWANIE:
Zakwaterowanie w pensjonacie „U Franka”,  w pokojach 2, 3, 4, 5 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym, Pokoje wyposażone są w drewniane łóżka z materacami, odbiorniki TV, szafki nocne oraz szafę i stół z taboretami. Na parterze znajduje się jadalnia oraz sala do zajęć.
WYŻYWIENIE:
pięć posiłków dziennie  w stołówce  na miejscu (bardzo smaczna kuchnia) + suchy prowiant na powrót
TRANSPORT:
autokar – wyjazdy z Łasku oraz z innych miejscowości w zależności od liczby uczestników
UBEZPIECZENIE:
NNW – 10.000 zł
KADRA:
Kierownik, wychowawcy, pielęgniarka, pozostała opieka medyczna w oparciu o miejscową służbę zdrowia (lekarz na każde wezwanie)
 
ŚWIADCZENIA:
Cena obejmuje: przejazd autokarem, zakwaterowanie i wyżywienie 5 x dziennie + suchy prowiant na drogę powrotną, ubezpieczenie NW (10 tys.), opiekę pedagogiczną (kierownik i wychowawcy), opiekę medyczną.
PROGRAM:
- wizyta w Aquaparku Zakopane,
- wjazd Kolejką na Gubałówkę, spacer na Harendę, zjazd koleją krzesełkową, podziwianie panoramy Tatr
- zwiedzanie Zakopanego - barokowy drewniany kościółek obok zabytkowego Cmentarza Zasłużonych na Pęksowym Brzyzku; zabytkowa góralska zabudowa drewniana; budowle w stylu zakopiańskim; wille (np. Koliba, Pod Jedlami, Atma), Sanktuarium na Krzeptówkach, Krupówki, Skocznie Narciarskie - Wielka Krokiew, Jaszczurówka
- wycieczka do Doliny Kościeliskiej - wycieczka krajoznawcza, podziwianie walorów Tatrzańskiego Parku Narodowego, Wąwóz Kraków
- zajęcia sportowe i rekreacyjne
- konkursy ekologiczne, zajęcia z profilaktyki zdrowia
- górskie wycieczki piesze,
- dyskoteki, zajęcia w grupach
 

Ostatnio zmieniany wtorek, 06 styczeń 2015 13:23

Zaloguj się, by skomentować
Go to top