Nagroda III stopnia za pracę licencjacką dla Instruktorki Hufca Łask Wyróżniony

22 września w Pałacu Belwederskim odbyła się Gala X edycji Konkursu im. hm. Olgierda Fietkiewicza na prace naukowe poświęcone tematyce harcerskiej. W tegorocznej edycji Komisja Konkursowa pod przewodnictwem prof. dr. hab. hm. Adama Massalskiego oceniła pracę w kategoriach: praca magisterska, praca licencjacka i publikacja. W tym roku na konkurs wpłynęło 21 prac a wśród nich wyłoniono 16 laureatów.

Pwd. Iza Liwińska otrzymała Nagrodę III stopnia za pracę licencjacką zatytułowaną „Rola harcerstwa w kształtowaniu wartości życiowych harcerzy pełniących funkcje harcerskie".

Dziękujemy harcerzom i instruktorom, którzy zgodzili się wziąć udział w badaniach dh. Izy. Zachęcamy do pisania prac naukowych o tematyce harcerskiej i udziału w tej ciekawej inicjatywie.

 

 

Zaloguj się, by skomentować
Go to top