phm. Rafał Raczyński

phm. Rafał Raczyński

15.08.2015 - JASTRZĘBIA GÓRY

4:00 - ŁASK - parking przy markecie Kaufland

Podane godziny są orientacyjne. Odjazdy mogą się nieznacznie opóźnić ze względu na kontrolę patroli Policji w miejscu zbiórek.
UWAGA! Autokar przed podjazdem na miejsce zbiórki jest każdorazowo sprawdzany przez lokalną jednostkę Policji pod kątem sprawności technicznej, a kierowcy są badani alkomatem.

12.08.2015 - MRZEŻYNO

10.07.2015 - GŁUCHOŁAZY

7:30 - WIDAWA - Rynek
8:15 - WIELUŃ - parking przy markecie Kaufland

Środki czystości: szczoteczka do zębów w etui, pasta do zębów, mydło w mydelniczce, mały szampon, grzebień, plastikowy kubek, krem do opalania, 2-3 paczki chusteczek higienicznych,2 ręczniki( duży i mały)

Ubranie: bawełniane koszulki z krótkim rękawem, 2 ciepłe bluzy z długim rękawem, dres, 2 pary krótkich spodenek, jeansy, sweter, cienka kurtka koniecznie z kapturem, strój kąpielowy i strój na dyskotekę.

Bielizna:  piżama, majtki, skarpetki.

Buty:  po jednej parze adidasów, trampek, sandałów lub klapek.Dla dzieci wyjeżdżających w góry wskazane są buty typu trapery. Dobrze zabrać kalosze.

Leki:  Nie dajemy dzieciom żadnych leków jeśli lekarz nie zalecił inaczej. Jeżeli lekarz zalecił przyjmowanie leków przez dziecko, to medykamenty przekażmy opiekunce/wychowawczyni, która będzie trzymała pieczę nad dzieckiem. Dziecku należy przekazać wyłącznie słabe leki przeciwbólowe, na drobne przeziębienia, witaminy, leki przeciwwymiotne w przypadku złego znoszenia podróży.

Jedzenie na drogę: prowiant pakujemy do osobnej torby. Ilość jedzenia uzależniona jest od czasu jaki dziecko ma spędzić w podróży. Nie należy dziecku dawać termosów, ani szklanych butelek z napojami, lepiej dać kilka małych napojów lub soków w kartonikach ze słomką.Kanapki nie powinny być z wędliną i należy zapakować dokładnie, by nie zatłuściły torby.

Pieniądze: w zależności od zasobności portfela. Należy je schować do portfelika.Nie należy dziecku dawać jednego dużego banknotu np. 100 zł, lepiej podzielić to na dziesięć 10- złotowych. Jeśli to możliwe pieniądze należy podzielić na dwie części, pierwszą dać dziecku, a drugą wychowawczyni by mu przekazała w czasie turnusu.

Ważną Legitymację szkolną

Rzeczy potrzebne wyłącznie na obóz harcerski lub kolonię zuchową: śpiwór, prześcieradło, poduszka, menażka, metalowy lub plastikowy kubek, sztućce, mundur, latarka, rzeczy wymienione wyżej.

Jeśli Państwo muszą utrzymywać kontakt telefoniczny z dziećmi prosimy nie dzwonić wieczorem. Najwłaściwsza pora są godziny dopołudniowe. Wieczorny telefon najczęściej powoduje niepotrzebne emocje u dziecka związane z rozłąką.

Środki czystości: szczoteczka do zębów w etui, pasta do zębów, mydło w mydelniczce, mały szampon, grzebień, plastikowy kubek, 2-3 paczki chusteczek higienicznych, 2 ręczniki( duży i mały)

Ubranie: bawełniane koszulki z krótkim rękawem, 2 ciepłe bluzy z długim rękawem, dres, 2 pary krótkich spodenek, jeansy, sweter, ciepła kurtka koniecznie z kapturem, strój kąpielowy i strój na dyskotekę, ciepłe skarpety, spodnie długie - najlepiej ortalionowe oraz drugie na zmianę, czapka zimowa, szalik, rękawiczki, ciepły sweter lub polar, strój na basen

Bielizna:  piżama, majtki, skarpetki.

Buty:  po jednej parze adidasów, trampek, klapek, zimowe buty typu trapery.

Na wycieczki: plecak, termos

Leki: Nie dajemy dzieciom żadnych leków jeśli lekarz nie zalecił inaczej. Jeżeli lekarz zalecił przyjmowanie leków przez dziecko, to medykamenty przekażmy opiekunce/wychowawczyni, która będzie trzymała pieczę nad dzieckiem. Dziecku należy przekazać wyłącznie słabe leki przeciwbólowe, na drobne przeziębienia, witaminy, leki przeciwwymiotne w przypadku złego znoszenia podróży.

Ważną Legitymację szkolną

Rzeczy potrzebne wyłącznie na obóz harcerski lub kolonię zuchową: śpiwór, poduszka, menażka, metalowy lub plastikowy kubek, sztućce, mundur, latarka, rzeczy wymienione wyżej.

Państwo: Polska
Miasto: Zakopane
Transport: Autokar
Wyżywienie: 5 posiłków dziennie: śniadanie, II śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja
Zakwaterowanie: pensjonat U FRANKA (strona www)

Termin:
02.02 - 13.02.2015
Cena:

PEŁNA ODPŁATNOŚĆ : 1 200,00 PLN

DLA UCZESTNIKÓW Z DOFINANSOWANIEM KRUS ; 500,00 PLN

PRZY WPŁACIE CAŁEJ KWOTY DO 30/12/2014 - ZNIŻKA 50,00 PLN

UWAGA:
ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ WYJAZDU Z DOFINANSOWANIEM Z KRUS! WIĘCEJ INFORMACJI : 43 675 35 18

Każdy z uczestników projektu zobowiązany jest do dostarczenia wraz z kartą kwalifikacyjną zaświadczenia lekarskiego kwalifikującego do wyjazdu. Zaświadczenie do pobrania tutaj.