2013 - Organizacja wypoczynku dla dzieci rolników

Liczba uczestników: 429
Kwota dofinansowania:
300 300zł

 

Projekt miał na celu podniesienie poziomu wiedzy na temat roli zdrowego odżywiania i sportu dla organizmu człowieka, zapoznania uczestników z różnymi formami aktywnego spędzania czasu wolnego, poprawienie sprawności fizycznej uczestników, podniesienie poziomu świadomości ekologicznej, wykształcenie nawyków proekologicznych oraz podniesienie poziomu wiedzy na temat zagrożeń i metod postępowania w przypadku ich wystąpienia. W wypoczynku brały udział dzieci z województw: łódzkiego, mazowieckiego, lubelskiego, świętokrzyskiego i dolnośląskiego. Ponadto uczestnikom w trakcie turnusów zapewnione zostało wiele atrakcji:

- Zakopane – wycieczka do Doliny Kościeliskiej, wjazd kolejką na Gubałówkę i zjazd wyciągiem krzesełkowym z Harendy, zwiedzanie Zakopanego (barokowy drewniany kościółek na Pęksowym Brzyzku, zabytkowa architektura miasta, sanktuarium na Krzeptówkach, skocznie narciarskie), wizyta w Aquaparku.

- Dąbki – zwiedzanie zabytków Darłowa, rejs statkiem po Morzu Bałtyckim, wycieczka do Wioski Hobbitów w Sierakowie, wyjazd do aquaparku, liczne zajęcia sportowe i konkursy.

Ostatnio zmieniany wtorek, 28 styczeń 2014 14:51

Zaloguj się, by skomentować
Go to top