2013 - Obóz harcerski w Trzmielewie k/ Białego Boru „Harcerskie ideały”

Liczba uczestników:  
Wartość zadania:  
Kwota dotacji:
7 700,00 zł

 

Obóz miał na celu zapewnienie uczestnikom aktywnego wypoczynku, zdobycie umiejętności i sprawności harcerskich oraz pogłębienie wiedzy o organizacji i jej tradycjach, a także umożliwienie rozwoju zainteresowań i pasji. Uczestnikami obozu byli harcerze i zuchy z Hufca ZHP Łask. Hufiec objął wsparciem dzieci, które pomimo ubóstwa są aktywne i z dużym zaangażowaniem działają w organizacji. Oprócz warsztatów terenowych i wyjazdowych uczestnicy brali udział w licznych atrakcjach, które przyczyniały się do polepszenia ich sprawności ruchowej:

- regaty kajakowe

- siatkówka balonowa

- regaty łódek wiosłowych

- wyścigi pływackie

- hokej na trawie

- zajęcia fitness

Ponadto harcerze i zuchy wzięli udział w zajęciach integracyjno-ruchowych, takich jak paintball, gra w lacrosse, ścianka wspinaczkowa, czy taniec zorba.

Ostatnio zmieniany wtorek, 28 styczeń 2014 15:03

Zaloguj się, by skomentować

Wspierają Nas!

   NFOSiGW FSusrMENWFOSiGWLodzkiUWUMKuratoriumPowiatLaskiGminaPoddebice

Go to top