phm. Edward Kondratiuk

9.00 – Lutomiersk – Dom Kultury, plac Jana Pawła II 11

Autobus nr 6

8.30 – Busko Zdrój - Dom Harcerza, Bohaterów Westerplatte 4

godziny są orientacyjne i im dalej następny przystanek tym mogą nastąpić większe przesunięcia czasowe.

Autobus nr. 1 opiekunowie Musalewski, Augustyniak, Baśko, Frąckiewicz

12 lipca 2014

7.00 - Zduńska Wola - Karsznice Szkoła (ul. 1 Maja 27)

7.15 - Krobanów Szkoła

7.30 - Sędziejowice

7.45 - Widawa - plac koło kościoła

8.15 - Wieluń - Parking Kaufland

Autobus nr. 2 opiekunowie Gamoń, Liśkiewicz, Michoń + wszystkie zuchy z Łasku

7.00 - Łask - parking Kaufland

7.20 - Buczek Szkoła

8.00 - Wola Wiązowa Szkoła

Autobus nr. 3 opiekunowie Kondratiuk, Bobrycki, Ciebiada

7.00 - Łask Kolumna Szkoła

7.15 - Łask parking Kaufland

Powrót 25 lipca - wyjazd około 10 rano.

W tym roku Serbię nawiedziła największa od 120 lat powódź.

Hufiec włącza się w akcję niesienia pomocy powodzianom.

Apeluje do Wszystkich do składania darów dla nich.

Szczególnie są potrzebne:

• butelkowana woda;
  •  żywności w puszkach, mleko w proszku dla dzieci;
  • materace, koce, pościel;
  • pieluchy dla dorosłych i dzieci
  • latarki, baterie do latarek
  • środki higieniczne (mydło, środki dezynfekcyjne, papier toaletowy, ręczniki papierowe, pasty do zębów, szczoteczki, podpaski, chusteczki higieniczne) itp.

Dary można złożyć w siedzibie Hufca ZHP Łask, ul. Przemysłowa 3 w godzinach 8:00-17:00 do dnia 30 maja 2014r.

W przypadku starania się o dofinansowanie z FS USR (KRUS) należy spełnić następujące warunki:

Przynajmniej jeden z rodziców lub opiekunów prawnych jest ubezpieczone w pełnym zakresie w Kasie Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego (jednocześnie w zakresie emerytalno-rentowym oraz wypadkowym, chorobowym i macierzyńskim)

Uczestnik nie może ukończyć 16 lat

Należy dostarczyć do Hufca oryginał zaświadczenia z miejscowego oddziału KRUS o ubezpieczeniu.

Nie będą honorowane żadne inne oświadczenia, odcinki zapłaconych składek, kopie.

Wyjazdy dla woj. lubelskiego - Zakopane - pensjonat "U Franka"

20 stycznia 2014

7.00 - Łukowa - parking przed Szkołą, Łukowa 341

7,20 - Księżpol - parking przy Szkole, ul. Biłgorajska 11