Wyprawka na zimowisko

Wyposażenie podstawowe:

  • torba turystyczna, mały plecak na wycieczki, prowiant na drogę, termos  na wycieczki,kurtka nieprzemakalna, ew. nieprzewiewna (najlepiej ortalionowa),ciepłe skarpety, spodnie długie-najlepiej ortalionowe oraz drugie na zmianę,buty na zewnątrz , adidasy do pensjonatu, klapki na basen ,bielizna osobista, pidżama, czapka zimowa, szalik, rękawiczki, ciepły sweter lub polar, strój na basen ,przybory toaletowe (mydło, ręcznik, szczotka i pasta do zębów) kieszonkowe (w drobnych banknotach), portfel na pieniądze, okulary przeciwsłoneczne, dzieci, które biorą na stałe lekarstwa : prosimy podpisać i opisać ich dawkowanie ,na godzinę przed podróżą prosimy podać AVIOMARIN i ew. 1 opakowanie na zapas (dotyczy tych dzieci które źle znoszą podróż )

Nie wolno zabierać lub zabranie na własną odpowiedzialność: cenna biżuteria, drogie aparaty fotograficzne, telefon komórkowy, inne cenne przedmioty

 

Ostatnio zmieniany środa, 15 styczeń 2014 13:52

Zaloguj się, by skomentować
Go to top