Rozpoczęcie realizacji projektu "Zielone Płuca" Wyróżniony

W dniu 13.02.2014 przedstawiciele Komendy Hufca ZHP Łask - Komendant phm. Edward Kondratiuk i Skarbnik phm. Rafał Raczyński podpisali umowę z NFOŚiGW na dofinansowanie projektu pn. "Zielone Płuca - profilaktyka prozdrowotna dzieci i młodzieży z terenów o przekroczonych standardach jakości środowiska".

Celem projektu jest organizacja wyjazdów profilaktyczno – zdrowotnych dla 675 dzieci z terenów województw  lubelskiego, łódzkiego, mazowieckiego, świętokrzyskiego zamieszkujących obszary, na których przekroczone zostały standardy jakości środowiska w zakresie emisji szkodliwych pyłów. Wyjazdy  mają na celu przeciwdziałanie skutkom przekroczenia tych standardów. Wyjazdy organizowane są do Ośrodka Szkoleniowo-Wypoczynkowego ZHP w Załęczu Wielkim.

Ostatnio zmieniany wtorek, 01 lipiec 2014 11:46

Zaloguj się, by skomentować

Więcej w tej kategorii:

Go to top