Możesz zostać członkiem Harcerskiej Służby Porządkowej!

Druhno! Druhu!

Osoby, które w dniu otwarcia zlotu, czyli 16 sierpnia, osiągną magiczny wiek 16 lat i które chcą wziąć udział w Zlocie Stulecia Harcerstwa Kraków 2010, a nie są patrolowymi czy drużynowymi, mogą pomóc w organizacji tego przedsięwzięcia. Zainteresowani mogą zgłosić się do pracy w Harcerskiej Służbie Porządkowej a także wydzielonej z niej Służbie Wartowniczej.

Chętni muszą mieć świadomość, że jadą pracować jako wolontariusze w systemie pracy 6 godzin służby, 6 godzin snu i 6 godzin czuwania. Koszt uczestnictwa w HSP to tylko 100 zł. Członkowie HSP muszą posiadać kompletne umundurowanie (nowy wzór) i być wpisanymi do ewidencji ZHP. Znajomość języka obcego jest dodatkowym atutem podczas rekrutacji.

Ponieważ istnieje konieczność zaznajomienia członków HSP z przepisami prawa, dotyczącymi funkcjonowania służby na zlocie, komenda zlotu zorganizuje w lipcu trzydniowe spotkanie służb na terenie Schroniska ?Głodówka? w Bukowinie Tatrzańskiej. Pobyt na polu namiotowym będzie bezpłatny, uczestnicy muszą sobie zapewnić dojazd oraz nocleg w warunkach biwakowych (namiot, karimata, śpiwór).

Chętnych prosimy o zgłaszanie się poprzez formularz rejestracyjny http://k2010.zhp.pl/kadra . Po zgłoszeniu w ciągu kilku dni skontaktujemy się z kandydatem w celu weryfikacji zgłoszenia. Jeżeli kontakt nie nastąpi, proszę o zgłoszenie tego na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

pwd. Michał Michalski HR
zastępca szefa Inspektoratu HSP/HSRD/HSG GK

Czuwaj!

Ostatnio zmieniany piątek, 15 listopad 2013 10:20

Zaloguj się, by skomentować

Wspierają Nas!

   NFOSiGW FSusrMENWFOSiGWLodzkiUWUMKuratoriumPowiatLaskiGminaPoddebice

Go to top