Leśne Harce Zastępów

Szukacie pomysłu na długi weekend czerwcowy? Przeżyjcie całym zastępem przygodę, jakiej nie zapomnicie! Wtedy bowiem w Spale, w dniach 3-6 czerwca 2010 r., po raz 20 odbędą się Leśne Harce Zastępów.

Czym są Leśne Harce Zastępów, zwane popularnie LHZetem? To przede wszystkim zlot zastępów harcerskich i starszoharcerskich. To także kilka dni wspaniałej zabawy, szlachetnego współzawodnictwa, i to wszystko w harcerskim gronie i atmosferze przyjaźni.

Zainteresowani?

Zgłoszenia do 16 maja 2010 r., ale wcześniejsze zgłoszenia premiujemy niższą opłatą za zlot. Na co więc czekacie? Zbierzcie się i wyślijcie zgłoszenie. Szczegóły na stronie www.lhz.zhp.net,pl

Kiedy: 3-6 czerwca

Gdzie: Spała k/ Tomaszowa Mazowieckiego