I KONKURS NAMIESTNICZY

alt

I KONKURS NAMIESTNICZY

 

 

„Niech to szlak!”

 

na najlepszą prezentację spędzenia JOTT-a(zastępami).

 

  

 

  

Kategorie oceniania:

 

pomysł

forma merytoryczna

wykonanie 

 

 Prace należy złożyć do 29.05.2011r. do Biura Komendy Hufca ZHP Łask lub na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

 

Dla najlepszych NAGRODA NIESPODZIANKA!!!

 

 

 

 Wszystkim zainteresowanym życzymy

 

POWODZENIA!!!

 

 

 

 

JOTT – Jamboree On The Trail – Jamboree Na Szlaku

JOTT jest corocznie obchodzonym dniem wspólnej wędrówki Światowego Ruchu Skautowego.

Każdego roku, w drugi weekend maja, skauci z wielu krajów, niezależnie od wieku i miejsca zamieszkania, wyruszają na szlak. Zuchy i młodsi harcerze odwiedzają lokalną ścieżkę przyrodniczą lub organizują biwak w lesie. Harcerze starsi badają wybrany szlak wycieczkowy podczas zdobywania sprawności, wybierają się na wędrówkę, lub odwiedzają interesujące miejsca. Wędrownicy i instruktorzy organizują dłuższe wyprawy lub projekty służby związane z wyznaczaniem nowych lub odnową zapomnianych szlaków. Wszystkim przyświeca jeden cel: wędrówka ku lepszej przyszłości przez Scauting.

 

Ostatnio zmieniany czwartek, 14 listopad 2013 08:37

Zaloguj się, by skomentować

Więcej w tej kategorii:

Wspierają Nas!

   NFOSiGW FSusrMENWFOSiGWLodzkiUWUMKuratoriumPowiatLaskiGminaPoddebice

Go to top