ZLOT ZASTĘPOWYCH

Hufiec ZHP Pabianice serdecznie zaprasza wszystkich zastępowych na I CHORĄGWIANY ZLOT ZASTĘPOWYCH, który odbędzie się w dniach 27-29 maja 2011 roku w Ośrodku Szkoleniowo -Wypoczynkowym Hufca ZHP Pabianice w MAŁECZU.
Zlot będzie okazją do poszerzania horyzontów, wiedzy, wymiany doświadczeń, ale przede wszystkim będzie możliwością do przeżycia kolejnej, wspaniałej harcerskiej przygody.

 

Podobny Zlot zorganizowany był w ubiegłym roku dla wszystkich zastępowych działających w Hufcu Pabianice, był on nie tylko kolejnym biwakiem integracyjnym, ale również spotkaniem zastępowych, którzy poszukują nowych form i metod działania, pozwolił im zdobyć kolejne umiejętności i zachęcił do dalszego efektywniejszego działania. Dziś wielu z tych zastępowych staje się przybocznymi, a w przyszłości być może świadomymi drużynowymi.

 

Zachęcamy do udziału w tym wyjątkowym przedsięwzięciu.

Więcej informacji na:  http://www.zlotzastepowych.pl/

Ostatnio zmieniany czwartek, 14 listopad 2013 08:35

Zaloguj się, by skomentować

Wspierają Nas!

   NFOSiGW FSusrMENWFOSiGWLodzkiUWUMKuratoriumPowiatLaskiGminaPoddebice

Go to top