Namiestniczy Konkurs Fotograficzny "FOTON"

Namiestniczy Konkurs Fotograficzny „FOTON”

NIE CYKAJ SIĘ!  - WŁĄCZ SIĘ DO KONKURSU!

Konkurs nawiązuje do założeń programu Chorągwi Łódzkiej dotyczące wizerunku harcerstwa, jako istotnego elementu uzupełniającego nasz program wychowawczy.

Konkurs składa się z trzech tematów do wyboru:

1. „Harcerskie nastroje” – poprzez zdjęcie pokaż swą prawdziwą harcerską naturę, czyli jaki jesteś, twoje pasje, emocje, bądź miejsca, które są dla ciebie istotne.
  2. „Historia jednego zdjęcia” – prześlij zdjęcie, z którym wiąże się jakaś niezwykła historia harcerska. Do zdjęcia dołącz krótki opis tej historii.
  3. „Nieznane harcerstwo” – odkryj ZHP na nowo z aparatem w dłoni. Obal mity i pokaż to czego inni nie widzą. Możesz nawiązać do przeszłości bądź teraźniejszości.
     Do zdjęcia dołącz opis wraz z  wyjaśnieniem dlaczego właśnie to zdjęcie można przypisać do tematu  konkursu.

Można wziąć udział w każdym temacie. Do jednego tematu można dołączyć max. dwa zdjęcia na papierze fotograficznym o wymiarach 15x21 cm. z dołączoną kartką z danymi uczestnika (imię, nazwisko, stopień, nazwa i numer drużyny).

Czas nadsyłania prac do 31.01.2013r. na adres:

Komenda Hufca ZHP Łask im. Dywizjonu 303

98-100 Łask, ul. Przemysłowa 3

Dla zwycięzców przewidziane nagrody!

W przypadku pytań prosimy o kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ostatnio zmieniany piątek, 15 listopad 2013 10:21

Więcej w tej kategorii: