Dzień Myśli Braterskiej w Burzeninie

Serdecznie zapraszam wszystkie zuchy, brać harcerską oraz korpus instruktorski na spotkanie z okazji Dnia Myśli Braterskiej. Spotkanie odbędzie się podczas biwaku w Burzeninie22 lutego.

Samo spotkanie jest planowane od 18.00 do 24.00 :)

Informacje dotyczące samego biwaku:

termin: niedziela 21.02.10 16.00 - wtorek 23.02.10 15.00

miejsce: budynek Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Burzeninie

dojazd: Autobus będzie wyjeżdżał o 14.00 z Kolumny i po drodze zbierał uczestników

opłata: 20 PLN dla drużyn z opłaconymi składkami ? 40 dla reszty

Wpłaty należy dokonać najpóźniej do czwartku 18 lutego do kasy hufca lub na konto, w przypadku rezygnacji po tym terminie opłaty nie będą zwracane. Ze względu na sprawy związane z transportem, posiłkami i noclegami spóźnialscy muszą negocjować udział indywidualnie przez opiekunów. Z odpłatności są zwolnieni jedynie opiekunowie grup oraz komenda biwaku.

Oprócz zwyczajowych rzeczy należy zabrać karimate ? materacy może nie wystarczyć dla wszystkich.

Każdy uczestnik ma podpisaną zgodę z załącznika.

Więcej szczegółów otrzymają drużynowi.

Do spotkania w Burzeninie. :)

Ostatnio zmieniany piątek, 15 listopad 2013 10:09

Więcej w tej kategorii: