WYJAZD NA ZIMOWISKA I KURS Wyróżniony

Szanowni Państwo,

poniżej najważniejsze informacje dotyczące wyjazdu na zimowiska:

WYJAZD:

Zbiórka na wyjazd - 21 lutego 2022 godz. 4:50 Parking Kaufland Łask

Planowany wyjazd - 5:00

Zasady obowiązujące w trakcie wyjazdu:

1. Rodzic/opiekun/pełnoletni uczestnik ma obowiązek wypełnić oświadczenie dot. stanu zdrowia w dniu wyjazdu. Oświadczenia będą do pobrania u kadry zimowiska.

2. Do autokaru wstęp mają wyłącznie uczestnicy zimowisk. Rodzice/opiekunowie ze względów bezpieczeństwa powinni pozostać na zewnątrz pojazdu.

3. Osoby odprowadzające dziecko na zbiórkę lub do obiektu są zdrowe, nie mają objawów infekcji lub choroby zakaźnej, nie podlegają obowiązkowej kwarantannie lub izolacji.

Autokar wraz z kierowcą przed wyjazdem będą poddani kontroli Policji.

KONIECZNIE DO ZABRANIA:

Maseczki do zakrywania ust i nosa
Środki dezynfekcji osobistej
Legitymacja szkolna/studencka
Strój kąpielowy
Mundur
min 2 pary obuwia na warunki śnieżno-zimowe
czapka i rękawiczki
mały plecak na wycieczki
ręcznik kąpielowy
klapki
leki przyjmowane na stałe wraz z opisem dawkowania (należy przekazać wychowawcy)
odzież i bielizna
obuwie do chodzenia po ośrodku
ciepłe ubrania na wyjście w góry
kosmetyczka
igła i nitka
drobne kieszonkowe (możliwy depozyt u opiekuna - prośba o opisanie koperty oraz niskie nominały)
latarka

OPCJONALNIE:

termos
niewielki objętościowo przyrząd do zjazdu po śniegu (np. "jabłuszko" - nie sanki)

PRZYPOMNIENIE NAJWAŻNIEJSZYCH INFORMACJI:

Kontakt do kadry zimowiska - hm. Daniel Bobrycki tel 512-727-011 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zasady dotyczące wizyt rodziców - w związku z ograniczaniem kontaktu z osobami z zewnątrz w celu minimalizacji ryzyka, w przypadku odebranie dziecka z formy wypoczynku, nie ma możliwości jego powrotu, co jest podyktowane względami epidemiologicznymi (minimalizowanie ryzyka zakażenia pozostałych uczestników wypoczynku).

Rodzice/prawni opiekunowie zobowiązani są do niezwłocznego - do 12 godzin – odbioru dziecka z wypoczynku w przypadku wystąpienia u dziecka niepokojących objawów choroby (podwyższona temperatura, kaszel, katar, duszności)

W przypadku konieczności odbioru niepełnoletniego uczestnika wypoczynku przez osobę niebędącą rodzicem/prawnym opiekunem konieczne będzie złożenie upoważnienia do odbioru dziecka w obecności przedstawiciela organizatora.

Ostatnio zmieniany środa, 16 luty 2022 19:02

Więcej w tej kategorii: